teisipäev, jaanuar 16, 2007

Mulle meeldib, et ETV on teisipäeviti hakanud näitama Taani filme. Komöödiaid. Kuigi ma ise ei nimetaks neid just komöödiateks, vähemalt mitte lihtsateks komöödiateks. Eelmiselt teisipäeval oli kavas krimikomöödia Vilkuvad tuled. Mulle väga meeldis. Mõnus vaadata, kuigi vägivallakohad ei meeldi mulle kunagi. Vahest ainultJackie Chani tegutsemine. Täna õhtuks pakutakse vaatamiseks filmi Aadama õunad. Olen juba ette meeldivas ootuses. Mõlemas filmis mängib Mads Mikkelsen. Vilkuvates tuledes oli mul juba võimalus imetleda tema suurepärast muskulatuuri, preestri roll Aadama õuntes seda võimalust ilmselt ei paku. Kuid mulle meeldib ka ta näoplaan. Huvitav. Eriti rollides. Siit leidsin ka imetabase pildi:P Taani meeldib mulle. Ma olen seal käinud ja mulle see maa väga meeldis. Hommikuti käisin fjordi ääres jalutamas. Ja krabisid vaatamas. Ja luuderohtu kasvas ka seal.

3 Comments:

Blogger KK<ütles...>

Minu poolakast kirjasõbrale meeldib õudselt Taani. Suveks üürivad pisikese majakese ja elavad seal. Kui ma talle Tallinna pilte saatsin, vanalinnast, siis hüüdis ta "see on ju nagu Taanis" :D

1/16/2007 08:44:00 PM  
Anonymous Anonüümne<ütles...>

"Pärast pulmi" on peaaegu-päris- tore Mads Mikkelseniga film. Ma ainult ei mäleta, kuidas musklitega oli...

1/17/2007 10:49:00 AM  
Anonymous Anonüümne<ütles...>

mees on kompu.

siin on "talvest" saadik mingi skandinaavia hullus lahti läinud. pea üle päeva saab vaadata soome-rootsi-norra-taani filme.

1/17/2007 01:55:00 PM  

Postita kommentaar

<< Home

Be Creative in January!