kolmapäev, detsember 13, 2006

Ma olen mingis asjade ärakasutamistuhinas. Ei tea, mitu šampooni inimesel tavaliselt on? Minul on praegu 6. Ja siis veel 4 erinevat palsamit lisaks. No ja mõned juuksemaskid ka. Lubasin millalgil, et enne uut ei osta, kui vanad ära kasutatud. Nii ma siin vaevlen. Hambapastasid on nt 4. Jäänukid hambarstist ämma toodutest ja enda ostetutest. Pudruhelbed kapist olen õnneks juba ära kasutanud. Muidu oli seal ka mingi 5-6 erinevat pakki. Erinevate realiseerimisaegadega. Ja siis jahusid. Nt tatrajahu. Mitmelt erinevalt tootjalt. Lõngamajandust ma ära ei suuda kulutada. Kuidas ma ka ei püüaks. Ikka on kiusatus osta uusi. Aga nüüd leidis Ematehnik vabanduse: ma ka kogun lõngu! Ja viimasel ajal pärleid ka. Ja Helmehaldjas saatis mulle kingituse, mille üle ma rõõmustasin. Väga. Tore on üllatusi saada. Ja neil on igasugu uusi ja huvitavaid asju müügil. Ah. Õnneks ei ole raha. Aga kui tuleb, siis on ostmiskihk suur. Loomingulisust võiks rohkem olla. Aga seda ei müüda.

5 Comments:

Blogger Anu<ütles...>

väga tuttav jutt:) mulgi neid tuube ja potsikuid jube palju, katsun need kõik ära kulutada, aga siis käib uute ostmine nii kiiresti, et ei saa ise arugi ja jälle jama:)

12/14/2006 07:32:00 AM  
Blogger Cairbre<ütles...>

Mina olen juba ammu rääkinud et kogun lõngu ja käsitööraamatuid. Niiet ma pole mingi ahnepäts oma lõngahunniku otsas vaid hoopis kollektsionäär. Vott.

12/14/2006 11:40:00 AM  
Anonymous Anonüümne<ütles...>

see on nii tüütu mu meelest kui potsikuid-topsikuid palju on. aga alati kiuste poes tuleb tunne peale, et mul ju ei ole a la silmaümbruskreemi ja puudripintsel on kah otsa saanud...

12/14/2006 06:34:00 PM  
Blogger Unknown<ütles...>

potsikutest. kui ma nii 11-12 aastane olin, oli mul jube kahju, et emal neid va totsikuid nii vähe oli. paar kreemi, huulepulk, miski õnnetu ripsmetush ja üks sinine silmavärv. vat kus klassiõe emal oli alles buduaar. olin veendunud, et minu tütardel saab ka tuhande-potsiku-ema olema. säh sulle siis, ajalugu kordub, mu arsenal on väiksemgi kui emal omal ajal...

12/14/2006 08:50:00 PM  
Blogger Krentu<ütles...>

mul on ka süümekad kui näen, et mul on näiteks kolm tärklist või kolm tuhksuhkrut kodus. tegelikult tekivad need nii, et kevadel, kui maale kolime, ostan sinna uued ja sügisel toon jäägid linna. mõnda asja aga kulub nii vähe. vannitoas jäävad jälle sellised asjad seisma, mis väga head pole aga minema ka nagu ei viska. ikka mõtlen, et küll ma ta ikka ära kasutan. kokkuvõttes võtab kogu see krempel hirmus palju ruumi. just revideerisin põhjalikult oma riidekappi ja väga kriitiliselt kusjuures.millega ikka aasta-kaks pole käinud, see läheb taaskasutuskeskusesse. missest,et täitsa ilus asi või et sellest saaks ühte või teist ringi teha. pean ruttu need kotid minema viima, sest juba hakkas ühest pluusist kahju ja võtsin ta äraviimise kotist ära :)
vaba ruum rõõmustab mind kõige rohkem.

12/15/2006 05:51:00 PM  

Postita kommentaar

<< Home

Be Creative in January!