teisipäev, november 28, 2006

Kleidid?

Täna tabas mind mõte: mida pannakse selga jõulupeole? Ma pole kunagi käinud suurtel töökoha jõulupidudel. Aga tuleb välja, et nüüd on lausa mitu plaanis. Vaat siis, tööl käiva inimese raske elu:) Aga mida siis pannakse? Kleidid? Seelikud, pluusid, püksid? Raskem küsimus on see, et kust neid saab... Ja siis on veel soengud ja uus huulepulk ja ripsmetušš ja millised kingad panna. Peab mõtlema hakkama.

7 Comments:

Blogger KK<ütles...>

Oleneb peost, seltskonnast, kellaajast:). Me küsime tavaliselt marketingi inimeselt, mis on dress code :).
Seekord on pidu lastega ja me hakkame kõik koos voolima. Loodetavasti on tore, sest kutsutud on ka lastetud nagu mina :D

11/28/2006 03:29:00 PM  
Blogger Heidi<ütles...>

Voolida on ikka lõbus:) Samas pidulikus riides on natike nadi saviga mässata.

11/28/2006 04:00:00 PM  
Blogger Kuuvarjutus<ütles...>

Oleneb jah täitsa peost. Kus toimub jne. Mul pole endal aastaid jõulupidusid olnud, seega enamasti probleem puudunud, aga abikaasaga olen vahepeal käinud tema jõulupidudel(sel aastal ei saa sinna ka :( )Nendel on olnud peadirektori vastuvõtt ja siis enamasti kas mõisas või suuremates asutustes, nagu Tartu Vanemuise kontserdimajas(appike, kas sai nüüd täpselt? ) ja Pärnu uus kontserdimaja. Need on olnud tõesti pidulikud üritused, seltskond igal aastal sama ja mina olen pidanud selleks puhuks iga aasta uue kleidi õmblema:S Kusjuures pika ja piduliku. Teisiti oleks ennast kehvasti tundnud. Loomulikult ei saa ju naisena järgmine aasta jälle sama kleidiga minna :D

11/28/2006 04:23:00 PM  
Blogger Annu<ütles...>

mina avastasin enne suurt juubelit, et olen juurde võtnud (või no tegelikult ei ole peale last kõik maha läinud) ja midagi pidulikku enam selga ei mahu. no ja siis ma heegeldasin endale erepunase õlasalli ja kandsin seda mustade pükste ja musta t-särgi peal (juubel oli suvel). jõuludeks sobiks ka midagi sädelevat.
ja alati on peatähtis see, et sa end hästi tunned:)

11/28/2006 08:43:00 PM  
Blogger Anu<ütles...>

just, tähtis on end hästi tunda! ja sageli tunnedki end kõige paremini mugavas riietuses. see annu kirjeldatud variant on minu meelest täiesti sobilik igale poole ja selline ajatu ning klassikaline, samas aga silmapaistev ning ka kergelt glamuurne(punane!)!

11/29/2006 07:43:00 AM  
Blogger Heidi<ütles...>

See must värv+ aktsent on hea mõte jah:)

11/29/2006 04:00:00 PM  
Blogger Harjutaja<ütles...>

Ehh, ma ka juba veeretasin mõtteid piduliku salliga. Et peen must püks ja õrn helesinine sall näituseks. Aga siis tuli pommuudis, et pidu hoopis pubis. Ja nüüd olen jälle täitsa ummikus. Kaks nädalat on veel mõelda jäänud... Johhaidiiii.. Oluline pidu ka, ma esimest korda näen kogu seda suurt seltskonda (ja nemad mind ka, eks ole).

11/30/2006 10:17:00 PM  

Postita kommentaar

<< Home

Be Creative in January!