teisipäev, september 26, 2006

Soe kingitus salasõbrale on nüüd alanud. Sain sõbra ankeedi kätte. Vedas. Ehk inimene on oma bloogis/ankeedis kenasti lahti kirjutanud, mis talle meeldib ja tema bloogi olen ka varem lugenud ehk nullist alustama ei pea:) Nüüd pean nuputama. Et kas minna kindla peale välja või üllatada vähese ekstravagantsusega. Mõneti on vagantsused ju toredad. Et ise nii ei teeks või kes teab. Kindla peale minek on aga äkki saajale südamelähedasem ja leiab rohkem kasutust. Siis on veel eelistuste osas ka mõtteid. Et kas teha nii või naa. Et millist käsitööliiki kasutada. Ja materjali. Ja tegelikult tahaks juba asja posti panna, et saaja reaktsiooni näha. Mind haaras ka mure, et äkki ma ei tee piisavalt korralikult. Enda jaoks teed ikka nii nagu ise teed, aga teise jaoks... Oijah. Keegi sai kindlasti ka minu ankeedi. Ja äkki ta ei tunne mind. Mõtlesin, et panin oma eelistused nii nagu panin. Tegelikult on kõik eelistused võrdsed. Et pole vahet kas sall, kindad või sokid. Või hoopis randmesoojendajad. Aet juba luges oma garderoobi üles. Minu ülerõivad on kõik mustad (nii mantel kui jope). Alarõivad on ka suures osas mustad. Aga mulle meeldivad ka erksamad lisandid või siis klassika või siis "kiiksuga". Punaseid riideid on ka natuke ja rohelisi. Olen ümaramat sorti naisterahvas, kui see oluline peaks olema. Mitte just pikk, tänapäeval pigem lühike (168cm). Praegu tumedama pruuni peaga. Aga muidu blond või punapea (selline hennapunane või kastanpruun, mitte lillakaspunane). Sõrmuseid ei kanna. Isegi abielusõrmus on karbis. Mida veel. Soojad, pehmed asjad meeldivad. Jalad külmetavad tihti, sest meie korteris on põrand jahe. Külmemal talvel armastan soojade sokkidega magada. Siis meeldib mulle lugeda ja kududa voodis enne magamaminekut soe asi ümber. Tegin endale Kiri rätiku mustast villasest lõngast. Pärast viimistlemist eksponeerin. Mulle meeldivad: Tšehhovi-aegne vene mõisaromantika (pikad pitskindad, õlasallid, nalivka ja kirjandus), punk, kunstiinimesteasjad (ehk siis kiiksud kiiksude pärast), pisut meeldib gooti, eesti folkloor (nt kaheksakand ja muud märgid) ja üldse eesti asjad. Samas ruunid/hieroglüüfid mulle enda küljes ei meeldi - nende tähendus on mulle võõras. Värvide soojad toonid meeldivad. Rohelise, sinise ja kollase külmad toonid ei meeldi eriti. Kui just, siis mingis sobivas koosluses. Sügava tooniga lilla meeldib. Nii palju siis minust.

2 Comments:

Blogger Anu<ütles...>

no kui nüüd minu käest küsida, siis mulle kah väike vagantsus meeldiks:)
ja kui ma oleks osalenud selles projektis, siis oleksin ka kindlasti mures, kas ikka teen piisavalt korralikult või mitte.
siiani, niipalju kui ma neid vahetusprojekte jälginud olen, on enamus asju mulle meeldinud ja mõne puhul on isegi kahju olnud, et ma ei osale ja pole võimalik endale midagi nii kihvti saada. aga üldiselt ma kardan seda ka, et valmis ei jõua vms, nii et ma ikka parem ei osale:)

9/26/2006 05:01:00 PM  
Blogger Heidi<ütles...>

:)

9/26/2006 05:03:00 PM  

Postita kommentaar

<< Home

Be Creative in January!