laupäev, september 30, 2006

Lõpuks ostsin Salasõbrale lõnga ära. Kaalusin nädalakese neid võimalusi ja variante. Tuulasin netis ja ajakirjades. Ütleme nii, et on otsustatud:) Pildi lõngadest panen ka. Aga jälgede segamisest panen siia lihtsalt oma viimase aja lõngasaagi;) Muudest asjadest juhtus see, et J jäi haigeks. Miski kõhutõbi öökimisega. Ei midagi rõõmustavat. Õnneks on J juba üsna suur ja saab kenasti selliste asjadega hakkama. Rõõmustasin teda poest tulles uute mootorratastega ja Muumi ajakirjaga. Ajakirjaga on nüüd see tore asi, et koomikseid talle enam ettelugema ei pea. Ainult, et K jääb ka tõenäoliselt haigeks. Nagu see ikka käib. Ja tema on ju väiksem sell:S Üllatuslikult möödus september ilma suuremate haigestumisteta. K oli natuke köhas-nohus, aga sellist toas istumist vaja ei olnud. Ja J ei olnud haige.

3 Comments:

Blogger Anneli<ütles...>

Igati positiivne tulemus, et septembrikuu möödus kenasti.Poiste kasvades jääb haiguse-koduseid päevi üha harvemaks :) Kiiret paranemist!

9/30/2006 04:50:00 PM  
Blogger Maret<ütles...>

Kiiret paranemist. Meil aga algas lasteaiaeaga ka haiguste aeg. Jama värk :S

9/30/2006 04:54:00 PM  
Blogger Krista<ütles...>

Mul oli ka poisil kolmapäeva õhtul mingi jama. Lihtsalt lõi õhtuks 39-se palaviku. Hommikuks jälle kombes. Üks lubatud asi on täitsa meeles, loodetavasti tuleb peagi ikka haigustesse "auk":)

9/30/2006 05:24:00 PM  

Postita kommentaar

<< Home

Be Creative in January!