reede, august 04, 2006

Nukutuba

Kui väikesed lapsed satuvad pikaks ajaks haiglasse, siis on hea pakkuda mingit vaheldust ja meelelahutust. Üks mänguasi on tore, aga mitu vast veel toredam. No igatahes ma üritasin:) Nukud tegin käsitööblogide ringis oleva Silpsolpsi eestistatud õpetuse järgi. Kasti võtsin Säästumarketi kastivirnast. Algul oli plaan kast väljast ja seest üle kleepida, aga ma lihtsalt ei jõudnud seda teha. Kuna sõber Anu ütles, et nukutoas on väga oluline ese peeglikapp, siis tegin tema mõtte järgi peegli fooliumist. Kleepisin selle tugevduseks raamatukilega üle (külgetõmbejõu ja muu füüsika pärast päris keeruline ettevõtmine!) ja sahtliteks liimisin tikutopsid kokku. Sahtlinuppudeks õmblesin Hama nupud. Ja ühes sahtlis on tagavarakleit;) Voodid ja diivaniistme tegin poroloonist, millele õmblesin katte ümber. Patjade sees on ikka natuke täidist ka. Diivani seljatoe saagisin vineerist ja liimisin Momendiga istme külge. Lauaks on väikesele lillepotile kleebitud paks papp. Tegelikult tahtsin vineerist laua teha, aga aega ei jagunud. Igatahes loodan, et Luisele natuke ikka meeldib ja tegevust pakub:) Ja väikeste poiste emana pean ütlema, et selline nikerdamine on ikka tore ja huvitav küll. Lausa hasarti ajab, et kuidas välja tuleb.

6 Comments:

Blogger Cairbre<ütles...>

Vahva nukutuba on see :)

8/05/2006 10:15:00 AM  
Blogger Lapiliisu<ütles...>

ossaaaaaa!
jube lahe, tahaks isegi sellega mängida :)

8/05/2006 12:21:00 PM  
Blogger Krista<ütles...>

Vinge nukutuba. Mul on kunagisest ajast puitimitatsiooni kleepsu järel - kui tekib soovi nt papile kleepida või nii. Nt karbi, kuhu igasuguseid juhtmepusasid toppida, tegime sellega üle ja see näeb nüüd väheke kenam välja.

8/05/2006 06:07:00 PM  
Anonymous Anonüümne<ütles...>

Väga lahe nukutuba! Uuhh, oleks tublim, teeks oma tipsile ka... Anu

8/06/2006 05:10:00 PM  
Blogger Maret<ütles...>

Hästi lahe. Kui meite tips suuremaks kasvab, siis võib vist isegi projekti võtta. Praegu üritab ta ise nukuvoodisse ronida (loe: lömastamise ja lõhkumise iga :))

8/08/2006 10:05:00 AM  
Blogger Heidi<ütles...>

:)

8/08/2006 02:15:00 PM  

Postita kommentaar

<< Home

Be Creative in January!